Barion PixelIskolaévkönyv - A digitalizált iskolai fotózás otthona

Iskolaévköny, a digitalizált iskolai fotózásért ISKOLAÉVKÖNYV - Az iskolai fotózás online otthona

100%-ban digitalizált iskolai fotózás

1. Kód megadása
  2. Böngészés
  3. Termékek kosárba helyezése
  4. Fizetés

Kik vagyunk mi

Az Iskolaévkönyv, a Datatronic Kft által fejlesztett innovatív platform, több éves szakmai munka eredményeként jött létre. Célja, hogy megkönnyítse az intézményi fotózás teljes adminisztrációs folyamatát. A rendszer biztonságosan kezeli a fotók publikálását, támogatja a webes rendelést, a bankkártyás fizetést, az automatikus számlázást és a digitális képek kiküldését.

Iskolaévköny előnyei

50% Időmegtakarítás

Az Iskolaévkönyv használata rengeteg időt szabadít fel tanárnak, szülőnek, fotósnak egyaránt az automatizmusnak és a szabályozott folyamatoknak köszönhetően.

Adatbiztonság

A Datatronicnál első az adatbiztonság. Az Iskolaévkönyv épp ezért megfelel a GDPR-nak, az oktatási törvénynek és az ISO27001 adatbiztonsági előírásoknak is. A gyermekek fotói nem kerülhetnek illetéktelen kezekbe!

Elégedettség

Működésünk során már számtalan szülői, diák, iskolai és nem utolsó sorban fotós visszajelzést kaptunk a rendszer hatékonyságára vonatkozóan.

Egyszerű webes felület

Felhasználóbarát, könnyen kezelhető felület. Más webshopoknál megszokott rendelési és fizetési folyamat. Elégedett szülők és átlagosan 30% többletbevétel a papíralapú rendeléshez képest.

Profi IT háttér

A Datatronic biztosítja a professzionális fejlesztői hátteret, a legmodernebb felhős infrastruktúrát, biztonságos és gyors üzemeltetést, ügyfélszolgálatot, valamint szakmai és marketing támogatást.

Mit jelent az Iskolaévkönyv az oktatási intézményeknek?

Fotózással kapcsolatos teendők

Fotózás megszervezése - Egyeztessen egy időpontot a fotóssal, értesítse a szülőket és készítse elő a helyszínt. Legyen szó tabló fotózásról, osztályfényképezésről vagy éppen bármilyen intézményi fotózásról.

Hozzáférési kód továbbítása - A fotózást követően rövid időn belül a szülők egy kód beírásával férnek majd hozzá a képekhez. Nálunk első a biztonság

A kész képek kiosztása - A fotók rendelésenként külön csomagolva érkeznek. A digitális képek kiküldése automatikusan történik.

Nincs több:

• Készpénz kezelés
  • Rendelési lapokkal való bajlódás
  • Fotó szortírozás
  • Szülői reklamáció kezelés
  • Közvetítő szerepből adódó plusz kommunikáció
  • Aggodalom a jogszerűség miatt

Még több infó

Fotós vagy?

Elmondjuk miért éri meg minket választani!

Kevesebb adminisztráció - A sok fölösleges adminisztráció helyett koncentráljon a fotózásra, a többit intézzük mi!

Időmegtakarítás - A rendszerbe beépített automatizmusok miatt akár 50%-ot spórolhat az idejéből.

Több bevétel - A digitális rendelési felület segíti az eladást, ami akár 30% többletbevételt is eredményezhet.

Még több infó Fotós regisztráció
Fotós vagy?
Mit jelent az Iskolaévkönyv a szülőknek?

A képek kiválasztását - A gyermekéről készült képek megtekintése, egyszerű webes felületen keresztül.

A rendelés leadását - A digitális és nyomtatott képek, valamint fényképes ajándéktárgyak megrendelése, más webshopoknál megszokott módon.

A fizetést - Oldalunkon biztonságos bankkártyás fizetéssel rendelheti meg fotóit.

A kommunikációt a fotóssal - Egyszerűsített kapcsolatfelvétel, közvetlenül a fényképésszel.

Érdemes lehet körülnézni a Gyakori Kérdések Vásárlóknak oldalunkon is, ha kérdései merültek fel.

Hamarabb megtekinthető képek - A fotózást követően rövid időn belül elérhetők a fotók.

Könnyített rendelési folyamat - Távoli/külön élő családtagok is rendelhetnek, akár többször is.

Képek biztonságos kézbesítése - A digitális képek kiküldése automatikus. A papírképeket már szortírozva kapja meg az iskola.

Nincs több bizonytalanság - A szülők mindenről email értesítést kapnak.

Rendelési határidő módosítása - A rendelési határidő digitális képekre vonatkozóan könnyen meghosszabítható.

Egyéb előnyök melyek az Iskolaévkönyvvel együtt járnak!